Binance Gizemli Kutularla Kazanç Sağlayın

Binance NFT pazarını yakın zamanda duyurmuştum. Geçen ay başlayan bu pazarda Binance belli aralıklarda  Gizemli kutu adı altında Nft kartları satışa sunuyor.

İlk olarak tokidoki  NFT kartları:

Japoncada “bazen” anlamına gelen tokidoki, İtalyan sanatçı Simone Legno ile ortakları olan girişimciler Pooneh Mohajer ve Ivan Arnold’un vizyonuna dayalı, dünya çapında tanınan ikonik bir yaşam tarzı markasıdır. tokidoki, ilk çıktığı 2005 yılından bugüne, olduğundan büyük betimlenen karakterleri ile adeta kült olabilecek bir takipçi kitlesi edindi ve büyük rağbet gören bir yaşam tarzı markası haline geldi. tokidoki; giyim, çanta, kozmetik, aksesuar, oyuncak ve daha birçok ürünü içeren geniş bir ürün yelpazesi sunuyor. tokidoki’nin yaratıcı yönetmeni olan Simone Legno, İtalya’nın başkenti Roma’da doğmuştur. Çok küçük yaşlardan beri Japonya sevgisi ve dünyanın çeşitli kültürlerine karşı hissettiği hayranlık ile yoğrulmuştur. Legno’nun eşsiz yeteneği ve yaratıcılığının Mohajer’in ticari zekasıyla birleşmesi sonucunda tokidoki inanılmaz bir biçimde büyüdü. Yenilikçi bir şirket olan tokidoki, yalnızca göz alıcı estetiğe ve müthiş bir çekiciliğe sahip karakterleriyle değil, büyük çaplı ortaklıklarıyla da biliniyor.

Tokito serisi 3 bölüm olarak satışa sunuldu. Sonrasın da OG’s New Frontier ve bugün de son NFT kartı olarak koleksiyoncular ve futbol severler için TopGoal destesi satışa sunuldu.

https://www.binance.com/tr/nft/blindBox

sayfasından satışa konulacak gizemli kutuları görebilirsiniz. Bu satın aldığınız gizemli kutuları ise NFT pazarında satışa sunmanız mümkün.

gizemli kutu

gizemli kutu

Benim satın aldığım gizemli kutular bu şekilde. Ben bu kutuları açmak yerine satışa koyarak değerlendirdim. Sizde koleksiyon yapabilir ya da bu gizemli kutuları satışa koyabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. blank Binance Gizemli Kutularla Kazanç Sağlayın için yorumda bulun

    Binance Gizemli Kutularla Kazanç Sağlayın için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Binance Gizemli Kutularla Kazanç Sağlayın için ilk yorumu yapabilirsin.