İki Kitap Bir Heves

Sunay Akın’ın şahane bir şekilde sergilediği tek kişilik oyundur.

Geçmişle bugün arasında köprüler kuran Sunay Akın, dinleyenlerine bir sunumda binlerce kitabın ışığını aktarıyor. Sunay Akın’ın kendi deyişiyle; “Her insanın içinde bir yaratıcı düşünce vardır. İnsan bu düşünceyi buldukça, buna yaklaştıkça mutlu olur. Asıl olan sensin, bu yaratıcılık ve merak duygusunu taşıyan insan! Kişinin kendini geliştirmesinde, aydınlanmasında önemli olan sorulardır, adımlar sorularla atılır. Kişi bu sorularla açtığı kapının ardından kavuşacağı ışıkla yıkacaktır aklının içindeki örülen duvarları.”

Kimi zaman kahkaha attırıp kimi zaman ağlayacak hale getiriyor insanı. Bu gösteri bilet için ödenen her kuruşa değiyor.Mutlaka bir gecenizi bu gösteriye ayırın, pişman olmayacaksınız.10 -11 resim ve onun üzerinden dönen hikayelerden oluşmaktadır.Ne kadar az şey bildiğimi yüzüme tokat gibi çarpan oyun oldu. Yakın geçmişini bile bilmeyen enterasan bir millet oluşumuzun altı çizildi defalarca. Gözümüzün önünde duran şeylerin altında ne hikayeler yatıyormuş dedirtti. Kesinlikle farkındalık yaratan bir oyundu. Oyun süreci boyunca hayranlıkla seyrettim ve inanılmaz keyif aldım. Fırsatınız varsa mutlaka gidin izleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. İki Kitap Bir Heves için yorumda bulun

    İki Kitap Bir Heves için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak İki Kitap Bir Heves için ilk yorumu yapabilirsin.