Instagram’da Silinen Hesabı Geri Alma Yöntemi

Instagram hesabınızı herhangi bir nedenden dolayı silmiş olabilirsiniz. Ya da dondurmak yerine silmiş olabilirsiniz. Son günlerde instagram hesabımı yanlışlıkla sildim şeklinde Google’da  yüksek sayıda aramalar geliyor.

İnstagram Silinen Hesabı Geri alma

Yapacağınız bu işlemler sayesinde silinen Instagram hesabınızı geri alabilirsiniz. Öncelikle hesabınızı silip silmediğinizi https://instagram.com/kullanıcıadınız adresine girerek anlayabilirsiniz.

Üzgünüz, bu sayfaya ulaşılamıyor.

Tıkladığın bağlantı bozuk olabilir veya sayfa kaldırılmış olabilir.

şeklinde alacağınız bir uyarı hesabınızı silmiş olabileceğiniz anlamına gelir.

Instagram Silinen Hesabını Geri Alma Yöntemi

  1.  İlk olarak bu bağlantıya tıklayalım: https://help.instagram.com/contact/1652567838289083
  2. Bu formu doldurarak Instagram ekibine ulaşabiliriz.

instagram silinen hesabı geri alma

Sildiğiniz Instagram hesabı yönettiğiniz bir işletme hesabı ise yukarıdaki işlemleri uygulayabilirsiniz. Bireysel hesabınız ise bu adımları inceleyebilirsiniz.

instagram silinen hesabı geri alma

instagram silinen hesabı geri alma

Instagram kullanıcı adınız, kimlikteki ad ve soyadınızı ve hesabınıza bağlı mail adresinizi girerek formu doldurabilirsiniz Bu adımların hepsini doğru girmelisiniz.

Formu Gönder butonuna tıklayarak Instagram ekibine ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Silinen Instagram hesabınızı alma yolunda ilk adımı attınız. Şimdi e-posta  adresinize gelecek maili beklemelisiniz.

Gelen mailde size verilen kodu A4 sayfasına yazarak selfie çekip yanıtlamanız geliyor.Eğer her şey yolunda gittiyse size yeni parola oluşturma maili gelir.

Eğer sonuç alamazsanız gelecek mail;

Bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkürler. Giriş yapmada sorun yaşıyor gibi görünüyorsunuz. Giriş sorunlarıyla ilgili yardım almak veya hesabınızın tehlikeye girdiğini düşünüyorsanız ne yapabileceğinizi öğrenmek için Yardım Merkezini ziyaret ediniz http://help.instagram.com/374546259294234/?ref=cr

Hi,

Thanks for contacting us. It looks like you’re having a problem logging in. To get help with login issues or learn about what you can do if you think that your account has been compromised, visit the Help Center:

http://help.instagram.com/374546259294234/?ref=cr

Thanks,

Community Operations

Hesabınız kalıcı olarak silinmiş olabilir.

Hesabınız çalınmış ve kullanıcı adınız değiştirilmiş olabilir. Aynı kullanıcı adı ve mail ile tekrar kayıt olmayı deneyin.Bu konu altından yaşadığınız sorunları ya da çözümleri lütfen paylaşın.

Bu konuyu 2020 yılının Haziran ayında paylaştık. Güncellemeye devam edeceğiniz. Sizde silinen instagram hesabınızı geri alma konusunda yardım arıyorsunuz sosyalme.com adresini takip etmeyi unutmayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. blank Instagram’da Silinen Hesabı Geri Alma Yöntemi için yorumda bulun

    Instagram’da Silinen Hesabı Geri Alma Yöntemi için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Instagram’da Silinen Hesabı Geri Alma Yöntemi için ilk yorumu yapabilirsin.