Makale Yazarak Nasıl Para Kazanılır?

İnternet üzerinden çeşitli yolllarla para kazanmak mümkün. Bu konuda hemen hemen herkesin sıfır maliyetle verdiğiniz emeği kazanca dönüştürmenizi sağlayacak bir yöntemi paylaşacağım.

İnternet üzerinde birçok websitesi vardır. Bu sitelerin çoğu içerik siteleridir. Haber ya da sosyalme.com gibi güncel blog yazıları paylaşan birçok websitesi vardır. Site sahipleri içeriklerini kendileri ürettiği gibi bir kısmı da ücretli yazar arayışına çıkar. Bu arayışı r10.net gibi sosyal platformlar üzerinden yaparlar. Farklı internet siteleri elbette mevcut fakat. r10.net bu konuda köklü bir sitedir.

 

 

 

Resimde de gördüğünüz gibi 3 farklı kategori ile satış yapmanız mümkün. İster satıcının istediği doğrultuda makalenizi yazarak kazanç sağlayın ister kendi oluşturduğunuz makaleleri satışa koyun. 

Hangi Kategorilerde Makale Yazacağım?

Hemen hemen her konuda yazabilirsiniz. Genellikle sağlık,teknoloji, yemek tarifleri, finans gibi kategoriler daha popüler diyebilirim.

Hazırladığım Makaleleri Hangi Platformlarda Satışa Koyabilirim?

Ben r10 örneğini verdim fakat sadeceon.com gibi  freelancer platformlar üzerinden de ilan açabilirsiniz.

Kelime ücreti üzerinden ücret belirlenir.

100 kelimesi 1,5 TL

100 Kelimesi 2 TL gibi fiyat beliryebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Makale Yazarak Nasıl Para Kazanılır? için yorumda bulun

    Makale Yazarak Nasıl Para Kazanılır? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Makale Yazarak Nasıl Para Kazanılır? için ilk yorumu yapabilirsin.