Sınırsız Google Drive Alanı Nasıl Yapılır?

İnternet kullanımının yaygınlaşmasıyla beraber fotoğraflarımızı, belgelerimizi ve önemli dosyalarımızı internet üzerinde saklamak isteriz. Bu durum veri kayıplarının önüne geçtiği gibi her an da ulaşılabilirlik sağlıyor.

Google Drive, Yandisk, One Drive  popüler bulut sunucuları arasındadır. Ben uzun yıllardır Google Drive kullanıyorum. 15 GB yetmediği gibi ücretli paketlere de yönelmiştim.

Bu konumda sizlere ücretsiz, sınırsız Google Drive alanı elde etmeyi göstereceğim. Bu Ortak Google Drive alanıdır.

sınırsız google drive

sınırsız google drive

Sınırsız Google Drive Alanı

Not: Lütfen bu alanı önemli dosyalarınız için kullanmayınız. Yaşayacağınız olumsuz süreçler için sosyalme.com olarak sorumluluk kabul etmiyoruz.

https://td.fastio.me/

Yukarıdaki siteye giriş yapın. Birinci boşluğa isminizi diğer boşluğa ise kullanacağınız mail adresinizi giriniz. Doğrulamayı yaptıktan sonra Get! butonuna tıklayınız.

İşlemler bu kadar! Artık Google Drive adresine giriş yaparak Ortak Drivelarım bölümüne gelerek dosyalarınızı sınırsız olarak depolayabilirsiniz. Tekrar belirttiğimiz gibi bu alan size garanti sunmaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Sınırsız Google Drive Alanı Nasıl Yapılır? için yorumda bulun

    Sınırsız Google Drive Alanı Nasıl Yapılır? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Sınırsız Google Drive Alanı Nasıl Yapılır? için ilk yorumu yapabilirsin.