Ücretsiz 1 Yıllık Mega.nz Premium Hesabı Alma Yöntemi

Güncel blog sloganıyla yayın hayatına başlayan sosyalme.com paylaşımlarına devam ediyor.

Bu konumuzda dosyalarımızı, fotoğfaflarımızı ya da online olarak saklamak istediğimiz herhangi bir belgeyi depolamamıza yardımcı olan Mega.nz sitesine ait 1 yıllık premium kod almanızı göstereceğim.

Öncelikle ihtiyacımız olan tek şey .edu uzantılı 1 adet mail.

Benim mezun olduğum üniversitelere ait maillerim durduğu için bunları kullanacağım.

education@mega.nz

Bu adrese mail atıp ingilizce olarak öğrenci olduğunuzu ve kupon istediğinizi belirtirseniz 1-3 gün içinde geri dönüş sağlayıp size kupon kodu gönderiyorlar. Buraya spam olarak görünmemesi için ingilizce metin paylaşmayacağım. Google translate üzerinden metninizi yazıp gönderebilirsiniz.

Gönderilen kuponu hesabınıza tanımlayabilirsiniz.

Gördüğünüz gibi ücretsiz mega.nz premium hesabı tanımlandı. Siz de ücretsiz mega.nz premium hesabı almak istiyorsanız bu adımları uygulayabilirsiniz.

1 yıllık 400 gb depolama hakkı ve her ay 1 tb download hakkına sahip oluyorsunuz. Gelen kodu ile hotmail ve gmail hesabınızla kayıt olup kullanabilirsiniz. Bu konuda sorun yaratmıyorlar.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Ücretsiz 1 Yıllık Mega.nz Premium Hesabı Alma Yöntemi için yorumda bulun

    Ücretsiz 1 Yıllık Mega.nz Premium Hesabı Alma Yöntemi için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Ücretsiz 1 Yıllık Mega.nz Premium Hesabı Alma Yöntemi için ilk yorumu yapabilirsin.