WordPress Bildirim Eklentisi- PushEngage

PushEngage, sitenizden ayrıldıktan sonra bile ziyaretçilerle etkileşim kurmanıza ve onları elde tutmanıza yardımcı olan güçlü bir web push bildirim aracıdır. Dominos ve TUI gibi büyük markalar da dahil olmak üzere 10.000’den fazla şirket tarafından kullanılmaktadır.

PushEngage ile Neler Kazanırsınız?

PushEngage ile özelleştirilmiş web push bildirimlerini kolayca göndermek için ihtiyacınız olan her şeye erişebilirsiniz. Anında iletme bildirim araçlarımız, ziyaretçilerin sitenizi ilk ziyaretlerinden çok sonra etkileşimde kalmalarını sağlar.

PushEngage’i piyasadaki en iyi anında iletme bildirim aracı yapan özellikler şunlardır :

  • Birden Çok Farklı Bildirim Türü – Çok sayıda farklı bildirim türü göndermek için PushEngage’i kullanabilirsiniz. Bunlara yeni blog gönderisi bildirimleri, ürün duyuruları, alışveriş sepetini terk etme hatırlatıcıları, tetiklenen bildirimler, web sitesi para kazanma mesajları ve kişiselleştirilmiş mesajlar dahildir.
  • Tetiklenen Bildirimler – PushEngage, belirli bir tetikleyici oluştuğunda bildirim göndermenizi sağlar. Bunu kullanmanın harika bir yolu, müşterilerin fiyat uyarısı bildirimleri oluşturmasına izin vermektir. Bir ürünün fiyatı düştüğünde, otomatik olarak bir bildirim alırlar (ürün görseli ve bağlantısıyla birlikte).
  • Kişiselleştirme – Kişiselleştirmeyi kullanarak push bildirimlerinizi daha etkili hale getirin. Kullanıcıları manuel veya otomatik olarak segmentlere ayırabileceğiniz PushEngage ile bu çok kolay. Bu, kullanıcıları tam olarak istedikleri şeyle hedeflemenizi sağlar.
  • Dinamik Segmentasyon – PushEngage, anında bildirim abonelerinizi eylemlerine göre otomatik olarak segmentlere ayırarak dinamik segmentasyon sunar. Ayrıca, kullanıcılarınız şehirleri ve ülkeleri için coğrafi segmentlere ayrılacak ve bu da hiper yerelleştirilmiş teklifler oluşturmanızı kolaylaştıracaktır.
  • Sepeti Terk Etme Hatırlatıcısı – Müşteriler genellikle sepetlerine ürün ekler ve sonra ödeme yapamazlar . Onlara ürünlerini hatırlatmak için yararlı bir hatırlatıcı göndermek için PushEngage’i kullanabilirsiniz. Bu şekilde, aksi takdirde kaybedeceğiniz satışlar yaparsınız.
  • Derin e-Ticaret Entegrasyonları – PushEngage, güçlü entegrasyon araçlarına sahiptir. WooCommerce ve Shopify ve BigCommerce gibi e-Ticaret platformlarıyla sorunsuz bir şekilde çalışır.

    PushEngage’i kullanmaya başlamak inanılmaz derecede kolaydır. Mümkün olduğu kadar basit olacak şekilde tasarlanmıştır ve hatta eşlik eden bir WordPress eklentisine sahiptir . Bu, PushEngage’i sitenizde çok kısa sürede kurmanıza olanak tanır.

    PushEngage, eklentiyi kurar kurmaz otomatik olarak yeni blog gönderisi bildirimleri gönderir. Elbette, bunun yerine yeni gönderiler için manuel bildirimler göndermek istiyorsanız bunları kolayca kapatabilirsiniz.

PushEngage Bildirim Mesajı Örnekleri

İşte PushEngage ile oluşturabileceğiniz bildirim türlerine ilişkin birkaç örnek.

Bir Kara Cuma satış bildirimi:

Kullanıcının adıyla kişiselleştirilmiş, terk edilmiş bir alışveriş sepeti bildirimi:

blank

PushEngage panosu, push bildirimlerinizi hızlı bir şekilde oluşturmak, göndermek, test etmek ve analiz etmek için ihtiyacınız olan tüm seçeneklerle kullanımı kolaydır.

blank

Daha fazla trafik ve müşteri ile işinizi daha hızlı büyütmeye başlamaya hazır mısınız? PushEngage bunu kolaylaştırır. Kısıtlı bir bütçeniz varsa, tamamen ÜCRETSİZ planı bile seçebilirsiniz.

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. blank WordPress Bildirim Eklentisi- PushEngage için yorumda bulun

    WordPress Bildirim Eklentisi- PushEngage için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak WordPress Bildirim Eklentisi- PushEngage için ilk yorumu yapabilirsin.