WPS Office 14.6.1 Premium Apk

2015 yılının en iyi uygulaması” ödülünü almaya hak kazanan WPS Office Premium APK çoğu kişi  için sık kullanılan bir uygulama haline geldi. Sosyalme olarak  olarak paylaşacağımız bu uygulamayı ücretsiz olarak indirip kullanabilirsiniz.

Kingsoft Office Software Corporation Limited tarafından geliştirilen ve yayınlanan bu uygulama, kullanıcılara en kapsamlı iş çözümlerini sunar. Android cihazlarınızda ofis belgelerini  hızlı bir şekilde düzenlemenize yardımcı olur.

Belgelerinizi Kolaylıkla Paylaşın

WPS Office ile Whatsapp, Telegram, Facebook, Twitter gibi birçok popüler sosyal ağda belgelerinizi kolaylıkla paylaşabilirsinz.  E-posta yoluyla, herkes için Anında Mesajlaşma yoluyla gönderin. Kullanıcılar ayrıca doğrudan Dropbox, Google Drive, Evernote’tan belgelere kolayca erişebilir ve bunları düzenleyebilir…

Güvenlik

WPS Office geliştiricileri, kullanıcı verilerinin güvenliğine önem verir. Uygulama, kullanıcı bilgilerini sızdırmamayı ve müşteri verilerine müdahale edecek bir üçüncü şahıs bulundurmamayı taahhüt eder. Belge şifreleme desteği sayesinde güvenlik konusunda iyi bir ilerleme sağlamış durumdadır.

WPS Office’in APK Sürümünün Özellikleri

  • Reklamsız
  • PDF’ye dönüştürme özelliği
  • PDF imzalama

Bu Apk Sürümün İndirin: İndir

Yada Google Play özelliği ile indirin:

wps office

wps office

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. WPS Office 14.6.1 Premium Apk için yorumda bulun

    WPS Office 14.6.1 Premium Apk için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak WPS Office 14.6.1 Premium Apk için ilk yorumu yapabilirsin.